PZU

ANNA SAWIŃSKA PIŁA

Ubezpieczenia mieszkania, domu, majątku – PZU Piła

Ubezpieczenia mieszkania, domu, majątku – PZU Piła

Ubezpieczenie PZU Dom Plus

Twój dom to Twoje bezpieczeństwo. Miej świadomość, że twój Dom w każdej chwili jest narażony na wiele nieprzewidzianych zdarzeń takich jak: powódź, zalanie, ogień, włamanie. Ubezpieczenie PZU Dom Plus obejmuje ochronę mienia -– budynku, garażu, niedokończonej budowy oraz NNW dla rodziny. Dodatkowo możesz ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym (np. zalałeś sąsiada, Twoje dziecko wybiło szybę np. w szkole, żona myjąc okna z rzuciła doniczkę z balkonu), szklane przedmioty od stłuczenia, rośliny ogrodowe, przydomowe oranżerie i baseny, przedmioty o wartości kolekcjonerskiej lub zabytkowej, nagrobki cmentarne, a nawet swój ogród.

ubezpieczenia mieszkania Piła

Gwarantujemy odszkodowanie w przypadku skutków spowodowanych przez zdarzenia losowe, dewastację, włamanie czy akcję ratowniczą. Ponadto ubezpieczenie PZU Dom Plus to doraźna pomoc w nagłych przypadkach typu niespodziewane domowe awarie.

Możliwości jest wiele sam możesz wybrać najkorzystniejszą opcję.

PZU Dom Plus zapewni Ci środki, które pomogą w odbudowie utraconego majątku.

Proponujemy także specjalny pakiet PZU Dom Letniskowy. Ubezpieczyć możesz altanki, domki rekreacyjne, wraz z wyposażeniem takie jak sprzęt turystyczny i narzędzia ogrodnicze.

PZU DOM Plus i PZU Dom Letniskowy to kompleksowe ubezpieczenie całego majątku.

Dokumenty do pobrania:

1. OWU PZU DOM LETNISKOWY

2. OWU PZU DOM PLUS