PZU

ANNA SAWIŃSKA PIŁA

Ubezpieczenia zdrowotne PZU Piła

Ubezpieczenia zdrowotne PZU Piła

Pila ubezpieczenia zdrowotne Piła

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest najprostszym sposobem na uniknięcie kolejek do lekarzy specjalistów i długich godzin oczekiwania w poradniach. Gwarantuje szybki dostęp do wielu lekarzy specjalistów i szerokiej gamy badań diagnostycznych w prywatnych przychodniach.

Dzięki zawartej umowie ubezpieczenia zyskujesz:

  • Szybki dostęp do lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej: rodzinny, internista, pediatra – do 2 dni roboczych,
    – lekarze 16 innych specjalności (ginekologia, chirurgia, ortopedia, okulistyka, kardiologia, pulmonologia, dermatologia, otolaryngologia, neurologia, urologia, reumatologia, alergologia, gastrologia, diabetologia, nefrologia i endokrynologia) w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych,
  • telefoniczna rezerwacja wizyt,
  • Konsultacje u lekarzy 19 specjalności, bez limitów i bez skierowania,
  • Badania laboratoryjne, badania RTG, USG, tomografii komputerowej, mammografii, EKG oraz wiele innych opisanych szczegółowo w poszczególnych zakresach,
  • Zniżki na stomatologię zachowawczą,

Dostęp do lekarzy specjalistów jest nielimitowany, bez konieczności posiadania skierowania od lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Osoby korzystające z usług medycznych, oferowanych w ramach ubezpieczeń zdrowotnych, nie tracą czasu w kolejkach, telefonicznie umawiają się na wizyty.

Indywidualne ubezpieczenie ambulatoryjne Opieka Medyczna to oferta skierowana do osób, które pragną szybko i komfortowo skorzystać z porad lekarzy specjalistów i badań diagnostycznych w prywatnych placówkach medycznych. Do ubezpieczenia mogą przystąpić osoby, które nie ukończyły 64 roku życia.

Skontaktuj się z Naszym doradcą, a pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Ciebie.

Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych to przede wszystkim pomoc w przypadku chorób, konieczności odwiedzenia specjalisty czy przebycia zabiegu lub operacji. Ubezpieczony ma do wyboru wiele opcji, które zagwarantują mu podstawową lub rozszerzoną opiekę medyczną. Decydując się na którąś z polis możesz kupować tańsze leki, szybko wykonać specjalistyczne badania w prywatnej lub państwowej placówce, a także otrzymać odszkodowanie za pobyt w szpitalu. Dodatkowo będziesz zabezpieczony finansowo na wypadek operacji chirurgicznej, której skutkiem będzie np. czasowa niezdolność do pracy. PZU w Pile ubezpieczy Cię też na wypadek trwałego inwalidztwa. To tylko niektóre warianty ubezpieczeń zdrowotnych. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i ubezpiecz siebie oraz swoją rodzinę.

dokumenty do pobrania